درباره باران

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«مرکز تربیت رسانه‌ای باران» یک مجموعه تخصصی آموزشی و پژوهشی در حوزه تربیت کودک و نوجوان در عصر رسانه‌ها است که به همت جمعی از پژوهشگران، آموزگاران و طراحان محتوای آموزشی و به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه در تدریس، تألیف و انتشار منابع آموزشی تعلیم و تربیت، علوم انسانی و سواد رسانه‌ای راه‌اندازی شده است.

این مرکز تخصصی که فعالیت رسمی خود را با استعانت از ادعیه زاکیه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقارن با یوم‌الله عید غدیرخم ۱۴۴۱ (۱۸ مرداد ۹۹) آغاز کرده است، خدمات عمومی و تخصصی خود را برای سه گروه مجزای مخاطبان ارائه می‌کند:

الف) کودک و نوجوان
ب) والدین و مربیان
ج) اندیشمندان و پژوهشگران

برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی آموزشی، انجام طرح‌های پژوهشی، انتشار محتوای آموزشی و ارائه خدمات مشاوره به مراکز و موسسات فرهنگی از جمله فعالیت‌های «مرکز تربیت رسانه‌ای باران» است.

با یاری خداوند متعال، دوره‌های تخصصی باران با ثبت‌نام اولیه از علاقمندان و انجام فرایند مصاحبه و گزینش برگزار خواهد شد و فراگیران برگزیده در این دوره‌ها، به همکاری در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی باران دعوت خواهند شد.

پایگاه رسمی BMTC.ir و حساب کاربری @BMTC_ir در رسانه های اجتماعی متعلق به مرکز تربیت رسانه‌ای باران است و مخاطبان گرامی از این طریق می‌توانند با ما در ارتباط باشند.